Вийшли перші прев’ю Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution — стрілянка від першої особи з відкритим світом, реліз якої заплановано на кінець травня цього року. Ігри такого жанру часто захоплюють гравців як красою вигаданого світу, так і всеохопним ігроладом. Але фанати першої Homefront та прихильники пригод у пісочницях можуть витерти сльози щастя, бо прев’ю західних ігрових видань хапають усіх оптимістів за ноги і тягнуть з вишини захмарних очікувань на поверхню об’єктивної реальності.
Як повідомляє GameSpot, окрім сюжетної кампанії забавка має багатокористувацький «Режим опору» (Resistance Mode) з окремою статистикою. І цікаво те, що в статті озвучується смілива теза, мов кооператив Homefront: The Revolution — це „Dark Souls у світі шутерів“. Зазначається, що мультиплеєрні місії є доволі жорсткими і складними, і гинути вашому герою доведеться часто, але складність не заважає бути їм цікавими.
Кожна місія багатокористувацького режиму надає вам і вашим друзям декілька стратегічних точок на мапі, пов’язаних із окремими дрібними завданнями. Ви вільні займати ці точки і виконувати місію тим шляхом, який більше вам подобається. Наприклад, можна повзти майже навколішки через розбомблені будівлі, непомітно вбиваючи ворогів, і цим максимально відкласти початок активної фази конфлікту — і ця тактика буде виправданою, якщо у вас мало ресурсів. І взагалі, заборонених тактик не існує, що створює враження, ніби ви не завдання, продиктоване забавкою, виконували, а втілювали в життя власні бажання.
Інший провідний ігровий портал, Eurogamer, теж не обійшов увагою цю перспективну іграшку. І свою розповідь вони почали не з технічних подробиць, не з опису мультиплеєра і навіть не з оголошення про закрите тестування, старт якого вже незабаром. Початком огляду стало… глузування з назви головних ворогів протаґоніста. Напіврозвалену Філадельфію патрулюють солдати Північної Кореї, окупанти. Річ у тім, що в американському військовому слензі утворилася традиція називати мешканців Північної Кореї норками (norks від North Korean), а в деяких англомовних країнах norks також означає „цицьки“. Знущання тривало декілька хвилин не дуже довгого огляду, хоча могло б перетворитися на нестримний гучний регіт, якби працівники Eurogamer’а знали українську. Бо українською за тим же принципом утворюється збірна назва „півники“, що теж походить від „північні корейці“.
Увага, півники у провулку <…> ще один півник на даху <…> дивіться, півник праворуч убрід переходить <…> пусти того півня.
Наразі розробниками заплановано 18 кооперативних місій у день релізу, 17 травня 2016, і ще щонайменше 18 протягом року безкоштовно. Гравці також отримуватимуть безліч безоплатного контенту цілий рік після виходу гри. Ці подаруночки, враховуючи кількість варіантів виконання місій, випадкове розташування ворогів і масу побічних завдань, дозволять «Режиму опору» стати основною частиною Homefront: The Revolution.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)
-
«Це була б гра року, якби не проблеми з продуктивністю та помилки»: перші оцінки S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)